Serwisy Funduszy Europejskich

Serwisy Funduszy Europejskich


24-01-2013

Kształt pomocy technicznej w perspektywie 2014-2020 - spotkanie koordynacyjne pomocy technicznej

Kategoria: Wiadomości | Dotyczy: Pomoc Techniczna

22 stycznia 2013 r. w siedzibie Ministerstwa Rozwoju Regionalnego odbyło się spotkanie koordynacyjne pomocy technicznej pt. "Kształt pomocy technicznej w perspektywie finansowej 2014-2020". W spotkaniu zorganizowanym przez Instytucję Zarządzającą Programem Pomoc Techniczna uczestniczyło 36 przedstawicieli Instytucji Zarządzających Krajowymi i Regionalnymi Programami Operacyjnymi, a także pracownicy Instytucji Strategicznych i Koordynujących zajmujących się programowaniem interwencji na lata 2014-2020.


Pracownicy IZ POPT przedstawili projekt regulacji dotyczących pomocy technicznej na lata 2014-2020, a także przedyskutowali z uczestnikami spotkania przyszły zakres pomocy technicznej w podziale na program krajowy i komponenty.

Podczas części warsztatowej uczestnicy spotkania dyskutowali nad kształtem systemu wskaźników, zasadami kwalifikowalności wydatków oraz zakresem wytycznych w kolejnej perspektywie finansowej. Przedstawiciele województwa małopolskiego i wielkopolskiego zapoznali uczestników spotkania z wdrażanymi przez siebie systemami wsparcia projektów indywidualnych i dużych, których przygotowanie finansowane jest ze środków pomocy technicznej na lata 2007-2013, a które realizowane będą w kolejnej perspektywie finansowej.

 

 Prezentacje ze spotkania koordynacyjnego:

 

 

 

Portal współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Pomoc Techniczna
2013 © Ministerstwo Rozwoju

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna.
© Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej 2008-2019

NSS Unia Europejska