Serwisy Funduszy Europejskich

Serwisy Funduszy Europejskich


04-11-2013

Odpowiedzi na pytania i uwagi zgłoszone podczas konsultacji projektu Programu Pomoc Techniczna 2014-2020

7 października 2013 r. zakończone zostały konsultacje społeczne projektu Programu Pomoc Techniczna 2014-2020. Zapraszamy do zapoznania się z odpowiedzimi na pytania i uwagi, które zostały zgłoszone podczas trwania konsultacji.

Przez cały okres trwania konsultacji dostępny był internetowy formularz umożliwiający zgłaszanie uwag do projektu. Poza tym uwagi można było zgłaszać na 4 konferencjach konsultacyjnych, które odbyły się w Warszawie (10 września), Wrocławiu (17 września), Gdańsku (23 września) i Krakowie (7 października). W konferencjach wzięło udział 247 osób.

Poniżej zamieszczone zostały odpowiedzi na pytania i uwagi, które zostały zgłoszone podczas trwania konsultacji społecznych. Uwzględnione zostały też pytania i uwagi, które wpłynęły do MRR w trakcie trwania konsultacji międzyresortowych. Wzięto pod uwagę wszystkie zgłoszenia, także te które wpłynęły po terminie zakończenia konsultacji.

Pobierz plik:

Odpowiedzi na 243 pytania i uwagi Plik w formacie PDF otwiera się w nowym oknie (952 KB)

 

 

 

 

Portal współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Pomoc Techniczna
2013 © Ministerstwo Rozwoju

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna.
© Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej 2008-2019

NSS Unia Europejska