Serwisy Funduszy Europejskich

Serwisy Funduszy Europejskich

Projekt Pipeline

 

 

RSS

Wiadomości / Szukaj

W Wiadomościach znajdziesz najnowsze informacje z zakresu Funduszy Europejskich - nabór wniosków, szkolenia, zmiany w dokumentach.

Od: wybierz datę

Do: wybierz datę

05-07-2016
22-04-2016
logo akcji "Dni Otwarte Funduszy Europejskich”

Wydłużamy nabór atrakcji do Dni Otwartych Funduszy Europejskich

Jeśli jesteś beneficjentem projektu dofinansowanego z Funduszy Europejskich i chcesz pokazać go szerszemu gronu w ciekawej formie – dołącz do nas! Wejdź na stronę www.dniotwarte.eu i zgłoś się!

więcej
23-10-2012

Rozstrzygnięcie konkursu dotacji dla jednostek samorządu terytorialnego

23 października 2012 r. zakończyła się procedura wyboru projektów do dofinansowania w konkursie dla jednostek samorządu terytorialnego oraz zrzeszeń jednostek samorządu terytorialnego na działania wspierające podnoszenie dostępności, jakości i efektywności usług publicznych.

więcej
15-04-2011

Zagłosuj na swojego Eurolidera i najciekawszy projekt w konkursie Polska Pięknieje

Ruszają  głosowania internetowe w tegorocznych edycjach konkursów „Eurolider” i  „Polska Pięknieje - 7 Cudów Funduszy Europejskich”. Dzięki temu masz wpływ na wyniki obu konkursów! Wytypuj swojego kandydata lub najciekawszy projekt spośród Nominowanych i zagłosuj! 

więcej
05-01-2011
Konkurs o Nagrodę Ministra Rozwoju Regionalnego EUROLIDER 2011

Konkurs o Nagrodę Ministra Rozwoju Regionalnego EUROLIDER 2011

Ogłaszamy III edycję konkursu o Nagrodę Ministra Rozwoju Regionalnego EUROLIDER. Celem konkursu jest wyróżnienie osób, które swoim zaangażowaniem na rzecz rozwoju lokalnego i aktywizacji lokalnej społeczności, sięgając po Fundusze Europejskie zmieniają na lepsze otaczającą  rzeczywistość. Zapraszamy do zgłaszania swoich kandydatów!

więcej
09-12-2009

Nowelizacja Wytycznych w zakresie korzystania z pomocy technicznej

7 grudnia 2009 r. weszły w życie znowelizowane Wytyczne w zakresie korzystania z pomocy technicznej. Zmiany są związane z uwzględnieniem nowych beneficjentów Programu Pomoc Techniczna 2007-2013 oraz wejściem w życie znowelizowanej ustawy o finansach publicznych.

więcej
16-09-2009

Polityka zrównoważonego rozwoju - szkolenia dla administracji rządowej

Rozpoczął się cykl szkoleń dotyczących polityki zrównoważonego rozwoju przeznaczony dla osób pracujących w jednostkach administracji rządowej odpowiedzialnych za realizację Narodowej Strategii Spójności.

więcej
24-08-2009
Realizujesz ciekawy projekt – pochwal się nim!

Realizujesz ciekawy projekt – pochwal się nim!

Zachęcamy wszystkich Beneficjentów Funduszy Europejskich do szerszego pokazania swoich projektów oraz podzielenia się doświadczeniami zdobytymi w trakcie ich realizacji. Czekamy na opisy projektów, które realizowaliście Państwo przy wsparciu z Funduszy Europejskich zarówno w poprzedniej jak i w obecnej perspektywie finansowej. Liczymy, że prezentacje Państwa projektów wzbogacą, prowadzony przez nas, serwis internetowy Mapa Dotacji UE.

więcej
13-07-2009

Ruszył cykl szkoleń z zakresu zasad udzielania pomocy publicznej dla pracowników administracji rządowej

Ministerstwo Rozwoju Regionalnego rozpoczęło cykl szkoleń z zakresu udzielania pomocy publicznej. Szkolenia przeznaczone są dla pracowników administracji rządowej, zaangażowanych we wdrażanie Narodowej Strategii Spójności tj. dla pracowników Instytucji Zarządzających i Pośredniczących w ministerstwach.

więcej
05-05-2009

Szkolenia z raportów o oddziaływaniu przedsięwzięć na środowisko dla beneficjentów indywidualnych projektów kluczowych

14 maja 2009 r. Ministerstwo Rozwoju Regionalnego rozpoczyna realizację cyklu szkoleń z zakresu sporządzania raportów o oddziaływaniu przedsięwzięć na środowisko dla osób reprezentujących beneficjentów tzw. indywidualnych projektów kluczowych oraz pracowników Generalnej i Regionalnych Dyrekcji Ochrony Środowiska.

więcej
06-01-2009

Zmiana rozporządzenia Rady WE nr 1083/2006 w zakresie stosowania art. 55 – projekty generujące dochód

24 grudnia 2008 r. w Dzienniku Urzędowym Wspólnot Europejskich opublikowane zostało, oczekiwane przez Państwa Członkowskie, Rozporządzenie Rady (WE) nr 1341/2008 z dnia 18 grudnia 2008 r. zmieniające rozporządzenie (WE) nr 1083/2006 ustanawiające przepisy ogólne dotyczące Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Europejskiego Funduszu Społecznego oraz Funduszu Spójności w odniesieniu do niektórych projektów generujących dochody.

więcej


Portal współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Pomoc Techniczna
2013 © Ministerstwo Rozwoju

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna.
© Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej 2008-2019

NSS Unia Europejska