Serwisy Funduszy Europejskich

Serwisy Funduszy Europejskich

Projekt Pipeline

 

 

RSS

Wiadomości / Szukaj

W Wiadomościach znajdziesz najnowsze informacje z zakresu Funduszy Europejskich - nabór wniosków, szkolenia, zmiany w dokumentach.

Od: wybierz datę

Do: wybierz datę

05-07-2016
22-04-2016
logo akcji "Dni Otwarte Funduszy Europejskich”

Wydłużamy nabór atrakcji do Dni Otwartych Funduszy Europejskich

Jeśli jesteś beneficjentem projektu dofinansowanego z Funduszy Europejskich i chcesz pokazać go szerszemu gronu w ciekawej formie – dołącz do nas! Wejdź na stronę www.dniotwarte.eu i zgłoś się!

więcej
22-03-2013

Polityka prywatności i plików cookies dla serwisów Ministerstwa Rozwoju Regionalnego

Ministerstwo Rozwoju Regionalnego przywiązuje szczególną wagę do poszanowania prywatności użytkowników odwiedzających serwisy internetowe administrowane przez MRR. Gromadzone w dziennikach logów dane są wykorzystywane wyłącznie do celów administrowania Serwisami. Wszelkie dane użytkowników uzyskane za pośrednictwem Serwisów przeznaczone są wyłącznie na użytek MRR.

więcej
19-09-2011

Szkolenia z zakresu polityki społeczeństwa informacyjnego

W trakcie szkoleń przeznaczonych dla beneficjentów indywidualnych projektów kluczowych oraz pracowników zaangażowanych we wdrażanie Funduszy Europejskich omówione zostaną rodzaje działań mogących przyczynić się do budowania społeczeństwa informacyjnego. Zrozumienie idei polityki horyzontalnej ułatwi prawidłową realizację projektów UE oraz prawidłową realizację oraz monitorowanie tej zasady przez instytucje odpowiedzialne za zarządzanie i wdrażanie programów operacyjnych.

więcej
16-09-2011

Szkolenia z zakresu studium wykonalności – II edycja

4 października 2011 r. Ministerstwo Rozwoju Regionalnego rozpoczyna kolejną edycję szkoleń z zakresu studium wykonalności – dla beneficjentów indywidualnych projektów kluczowych oraz pracowników administracji publicznej zajmujących się wdrażaniem Funduszy Europejskich.

więcej
17-05-2011

Warsztaty z roli konsultacji społecznych w projektach infrastrukturalnych

Ministerstwo Rozwoju Regionalnego zaprasza na cykl warsztatów poświęconych roli konsultacji społecznych w realizacji projektów infrastrukturalnych. Warsztaty będą realizowane w podziale na poszczególne sektory gospodarki. Warsztaty są jednym z działań w ramach kampanii edukacyjnej pod hasłem Infrastruktura i Człowiek. Naturalnie! dotyczącej właśnie konsultacji społecznych. Wykonawcą usługi na zlecenie MRR jest firma PSDB Sp.z o.o.  Pierwszy warsztat już 20 maja 2011 r. w Szczecinie o godz. 10.00 w Hotelu Silver przy rondzie H. Hakena.  Serdecznie zapraszamy.

więcej
10-05-2011

Szkolenia z zakresu procesu inwestycyjnego

26 maja 2011 roku Ministerstwo Rozwoju Regionalnego rozpocznie realizację cyklu szkoleń „Etapy procesu inwestycyjnego” dla beneficjentów indywidualnych projektów kluczowych oraz pracowników instytucji zaangażowanych w realizację NSRO.

więcej
31-03-2011

Konferencja otwierająca kampanię edukacyjną "Infrastruktura i Człowiek. Naturalnie!"

Ministerstwo Rozwoju Regionalnego zaprasza na konferencję otwierającą  kampanię edukacyjną na temat roli konsultacji społecznych w realizacji projektów infrastrukturalnych, która odbędzie się 19 kwietnia 2011 r. w hotelu Holiday Inn w Warszawie.

więcej
10-02-2011

Warsztaty w zakresie planowania, organizacji i prowadzenia konsultacji społecznych

Ministerstwo Rozwoju Regionalnego realizuje cykl warsztatów w zakresie planowania, organizacji i prowadzenia konsultacji społecznych.

więcej
21-12-2010

Szkolenia z polityki równych szans i zasad zrównoważonego rozwoju dla beneficjentów indywidualnych projektów kluczowych

W styczniu 2011 roku Ministerstwo Rozwoju Regionalnego rozpocznie realizację cyklu szkoleń z zakresu polityki równych szans i zasad zrównoważonego rozwoju dla beneficjentów indywidualnych projektów kluczowych.

więcej


Portal współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Pomoc Techniczna
2013 © Ministerstwo Rozwoju

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna.
© Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju 2008-2019

NSS Unia Europejska