Serwisy Funduszy Europejskich

Serwisy Funduszy Europejskich

Projekt Pipeline

 

 

 
RSS

Szukaj wiadomości

W Wiadomościach znajdziesz najnowsze informacje z zakresu Funduszy Europejskich - nabór wniosków, szkolenia, zmiany w dokumentach.

Od: wybierz datę

Do: wybierz datę

22-04-2016
logo akcji "Dni Otwarte Funduszy Europejskich”

Wydłużamy nabór atrakcji do Dni Otwartych Funduszy Europejskich

Jeśli jesteś beneficjentem projektu dofinansowanego z Funduszy Europejskich i chcesz pokazać go szerszemu gronu w ciekawej formie – dołącz do nas! Wejdź na stronę www.dniotwarte.eu i zgłoś się!

więcej
12-06-2013

II edycja konkursu dotacji dla jst w ramach miejskich obszarów funkcjonalnych

Ministerstwo Rozwoju Regionalnego ogłasza nabór wniosków do konkursu dotacji na działania wspierające jednostki samorządu terytorialnego w zakresie planowania współpracy w ramach miejskich obszarów funkcjonalnych (II edycja konkursu).

więcej
18-02-2013

Zakończono ocenę formalną wniosków w konkursie dotacji

Przeprowadzono ocenę formalną wniosków o udzielenie dotacji złożonych w ramach Konkursu dotacji na działania wspierające jednostki samorządu terytorialnego w zakresie planowania miejskich obszarów funkcjonalnych. W związku z pozytywnym wynikiem oceny formalnej 77 wniosków zostanie poddanych ocenie merytorycznej. Zapraszamy do zapoznania się z listą wynikową.

więcej
05-02-2013

Zakończenie naboru wniosków w ramach konkursu dotacji dla jednostek samorządu terytorialnego

1 lutego 2013 r. zakończył się nabór wniosków do konkursu dotacji na działania wspierające jednostki samorządu terytorialnego w zakresie planowania miejskich obszarów funkcjonalnych.

więcej
22-01-2013

Najczęściej zadawane pytania w konkursie dotacji w zakresie planowania miejskich obszarów funkcjonalnych

W związku z dużą ilością pytań, które są zadawane w związku z konkursem dotacji na działania wspierające jednostki samorządu terytorialnego w zakresie planowania miejskich obszarów funkcjonalnych przygotowaliśmy dla Państwa odpowiedzi na najcześciej zadawane pytania.

więcej
Kategoria: Wiadomości
Dotyczy: Pomoc Techniczna
29-11-2012
Konkurs dotacji na działania wspierające jednostki samorządu terytorialnego w zakresie planowania miejskich obszarów funkcjonaln

Konkurs dotacji dla samorządów

Ministerstwo Rozwoju Regionalnego ogłasza nabór wniosków do konkursu dotacji na działania wspierające jednostki samorządu terytorialnego w zakresie planowania miejskich obszarów funkcjonalnych. Na ten cel przeznaczone zostało 30 mln zł z Programu Pomoc Techniczna 2007-2013. Konkurs rozpoczął się 29 listopada 2012 r.

więcej
23-10-2012

Rozstrzygnięcie konkursu dotacji dla jednostek samorządu terytorialnego

23 października 2012 r. zakończyła się procedura wyboru projektów do dofinansowania w konkursie dla jednostek samorządu terytorialnego oraz zrzeszeń jednostek samorządu terytorialnego na działania wspierające podnoszenie dostępności, jakości i efektywności usług publicznych.

więcej
22-10-2012
Atlas samochodowy Polski z informacjami o indywidualnych projektach kluczowych

Atlas samochodowy Polski z informacjami o indywidualnych projektach kluczowych

Departament Programów Pomocowych  i Pomocy Technicznej wydał samochodowy atlas Polski oraz plany miast wojewódzkich promujący wybrane indywidualne projekty kluczowe.

więcej
23-05-2012

Konferencja otwierająca konkurs dotacji dla JST poświęcona jakości usług publicznych w Polsce

Zapraszamy 28 maja 2012 r. na konferencję otwierającą konkurs dotacji dla związków, stowarzyszeń i porozumień jednostek samorządu terytorialnego na poprawę jakości usług publicznych. Podczas konferencji zostanie szerzej zaprezentowana tematyka konkursu oraz omówione będą zasady składania wniosków o dotację i kryteria oceny projektów.

Warszawa, siedziba MRR, ul. Wspólna 2/4, sala kinowa, godz. 10.00-13.40

więcej
21-05-2012

Konkurs dotacji dla związków, porozumień i stowarzyszeń Jednostek Samorządu Terytorialnego na rzecz wspierania jakości usług publicznych w Polsce

Ministerstwo Rozwoju Regionalnego wspiera działania samorządów na rzecz poprawy jakości usług publicznych. Na ten cel zostało przeznaczone 20 mln zł z Programu Pomoc Techniczna 2007-2013. 21 maja 2012 r. rusza pierwszy konkurs dotacji dla związków, porozumień i stowarzyszeń Jednostek Samorządu Terytorialnego (JST) na rzecz wspierania jakości usług publicznych w Polsce.

więcej
21-12-2009

Trzeci numer Biuletynu Pomocy Technicznej

Ukazał się ostatni w 2009 r. numer Biuletynu Pomocy Technicznej poświęcony tym razem ewaluacji i jej znaczeniu w realizacji Narodowej Strategii Spójności.

więcej
Kategoria: Wiadomości
Dotyczy: Pomoc Techniczna
17-11-2009

Drugi numer Biuletynu Pomocy Technicznej

Instytucja Zarządzająca Programem Pomocy Technicznej wydała drugi numer Biuletynu Pomocy Technicznej, który poświęcony jest tym razem szkoleniom i podnoszeniu kwalifikacji zawodowych pracowników administracji rządowej uczestniczących we wdrażaniu Narodowej Strategii Spójności.

więcej
23-07-2009

Pierwszy numer Biuletynu Pomocy Technicznej

Ukazał się pierwszy numer magazynu inforamcyjnego Instytucji Zarządzającej Programem Pomoc Techniczna. Wydawnictwo przeznaczone jest głównie dla urzędów wdrażających środki unijne w Polsce. Biuletyn wydawany będzie raz na kwartał i przekazywany do ponad 110 instytucji, które działają w systemie Narodowej Strategii Spójności.

więcej
Kategoria: Wiadomości
Dotyczy: Pomoc Techniczna


Portal współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Pomoc Techniczna
2013 © Ministerstwo Rozwoju

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna.
© Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej 2008-2019

NSS Unia Europejska