Serwisy Funduszy Europejskich

Serwisy Funduszy Europejskich


28-04-2014

Spotkajmy się 1 maja

1 maja we wszystkich polskich regionach odbędą się pikniki z okazji 10. rocznicy wstąpienia Polski do Unii Europejskiej. Liczne konkursy, gry i zabawy, wystawy, quizy, prezentacje, filmy i inne atrakcje sprawią, że każdy znajdzie coś interesującego dla siebie.

Dla najmłodszych zostaną przygotowane strefy gier i zabaw, a o dobrą atmosferę zadbają animatorzy, którzy będą prowadzić konkursy z nagrodami. Niezliczone atrakcje zapewnią także beneficjenci Funduszy Europejskich, którzy zaprezentują efekty realizacji swoich projektów. Swój sprzęt zaprezentują jednostki straży pożarnej i policji. Każdy kto będzie chciał poćwiczyć przed egzaminem na kartę rowerową, będzie mógł spróbować swoich sił w miasteczkach ruchu drogowego oraz oznakować swój rower.

W niektórych województwach będą prawdziwe urodziny z tortem i świeczkami do zdmuchnięcia. W innych regionach zamiast tortu urodzinowego  degustacja tradycyjnych potraw z  krajów UE. 

Przyjdź i świętuj z nami!

Imprezy zostaną zorganizowane w następujących miejscach:

Miejsce oraz program każdej z imprez imprez:

Szczegółowe informacje o programach każdej z imprez można znaleźć na stronie www.10latwUE.pl  

Na koniec dnia zapraszamy wszystkich do Warszawy na Podzamcze, gdzie o 21.20 rozpocznie się koncert "Tu bije serce Europy". Wystąpią m.in.: Maryla Rodowicz, Edyta Górniak, Kayah, Ewa Farna, Zakopower i wielu innych znanych artystów. Każdego, kto nie będzie mógł być z nami w Warszawie,  zapraszamy przed telewizory. Koncert na żywo transmitować będzie TVP 1. 

Portal współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Pomoc Techniczna
2013 © Ministerstwo Rozwoju

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna.
© Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej 2008-2019

NSS Unia Europejska