Serwisy Funduszy Europejskich

Serwisy Funduszy Europejskich

Projekt Pipeline

 

 

RSS

Wiadomości / Szukaj

W Wiadomościach znajdziesz najnowsze informacje z zakresu Funduszy Europejskich - nabór wniosków, szkolenia, zmiany w dokumentach.

Od: wybierz datę

Do: wybierz datę

strona:12...2idź do:  
05-07-2016
22-04-2016
logo akcji "Dni Otwarte Funduszy Europejskich”

Wydłużamy nabór atrakcji do Dni Otwartych Funduszy Europejskich

Jeśli jesteś beneficjentem projektu dofinansowanego z Funduszy Europejskich i chcesz pokazać go szerszemu gronu w ciekawej formie – dołącz do nas! Wejdź na stronę www.dniotwarte.eu i zgłoś się!

więcej
30-01-2015

Fundusze Europejskie w mediach 31 stycznia – 6 lutego 2015 r.

Zapraszamy do zapoznania się z programami i materiałami poświęconymi Funduszom Europejskim, w szczególności prezentującymi możliwości korzystania ze środków europejskich na lata 2014-2020.

więcej
19-01-2015

Portal Funduszy Europejskich w nowej odsłonie

Chcąc sprostać wyzwaniom, jakie wiążą się z realizacją przyszłych projektów dofinansowanych ze środków unijnych w latach 2014-2020, Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju przygotowało nową odsłonę serwisów internetowych Funduszy Europejskich. Portal, dostępny pod adresem www.FunduszeEuropejskie.gov.pl, oraz serwisy krajowych programów zyskały odświeżoną, atrakcyjniejszą dla użytkowników szatę graficzną, ale co najważniejsze – będą bardziej intuicyjne w obsłudze. Mamy nadzieję, że architektura informacji nowych serwisów ułatwi Internautom nawigację, a przede wszystkim umożliwi szybkie dotarcie do wybranych informacji związanych z Funduszami Europejskimi.

więcej
09-04-2014
Polska Pięknieje logo

Znamy nominowanych VII edycji konkursu Polska Pięknieje. Głosuj na 7 nowych cudów Funduszy Europejskich!

Już po raz siódmy wybieramy najlepsze projekty turystyczne i rekreacyjne w konkursie Polska Pięknieje. Jego celem jest wyłonienie i nagrodzenie najlepszych przedsięwzięć dotyczących rozwoju turystyki, infrastruktury sportowej i rekreacyjnej, zagospodarowania przestrzeni publicznej oraz rewitalizacji, współfinansowanych z Funduszy Europejskich. Poprzez promocję najlepszych przedsięwzięć konkurs pokazuje wpływ Funduszy Europejskich na rozwój Polski i zachodzące w niej zmiany – zarówno w sferze krajobrazu, jak też w sposobie spędzania wolnego czasu przez Polaków.

więcej
12-06-2013

II edycja konkursu dotacji dla jst w ramach miejskich obszarów funkcjonalnych

Ministerstwo Rozwoju Regionalnego ogłasza nabór wniosków do konkursu dotacji na działania wspierające jednostki samorządu terytorialnego w zakresie planowania współpracy w ramach miejskich obszarów funkcjonalnych (II edycja konkursu).

więcej
28-05-2013

Dzień Dziecka w Kancelarii Premiera

Zabawy edukacyjne i zręcznościowe związane z Funduszami Europejskimi, puzzle z zaznaczonymi na mapie Polski inwestycjami powstałymi dzięki unijnym środkom oraz konkursy z nagrodami to atrakcje, z których skorzystały dzieci odwiedzające stoisko Ministerstwa Rozwoju Regionalnego podczas wspólnego świętowania Dnia Dziecka w ogrodach Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

więcej
18-02-2013

Zakończono ocenę formalną wniosków w konkursie dotacji

Przeprowadzono ocenę formalną wniosków o udzielenie dotacji złożonych w ramach Konkursu dotacji na działania wspierające jednostki samorządu terytorialnego w zakresie planowania miejskich obszarów funkcjonalnych. W związku z pozytywnym wynikiem oceny formalnej 77 wniosków zostanie poddanych ocenie merytorycznej. Zapraszamy do zapoznania się z listą wynikową.

więcej
05-02-2013

Zakończenie naboru wniosków w ramach konkursu dotacji dla jednostek samorządu terytorialnego

1 lutego 2013 r. zakończył się nabór wniosków do konkursu dotacji na działania wspierające jednostki samorządu terytorialnego w zakresie planowania miejskich obszarów funkcjonalnych.

więcej
29-11-2012
Konkurs dotacji na działania wspierające jednostki samorządu terytorialnego w zakresie planowania miejskich obszarów funkcjonaln

Konkurs dotacji dla samorządów

Ministerstwo Rozwoju Regionalnego ogłasza nabór wniosków do konkursu dotacji na działania wspierające jednostki samorządu terytorialnego w zakresie planowania miejskich obszarów funkcjonalnych. Na ten cel przeznaczone zostało 30 mln zł z Programu Pomoc Techniczna 2007-2013. Konkurs rozpoczął się 29 listopada 2012 r.

więcej
23-10-2012

Rozstrzygnięcie konkursu dotacji dla jednostek samorządu terytorialnego

23 października 2012 r. zakończyła się procedura wyboru projektów do dofinansowania w konkursie dla jednostek samorządu terytorialnego oraz zrzeszeń jednostek samorządu terytorialnego na działania wspierające podnoszenie dostępności, jakości i efektywności usług publicznych.

więcej
22-10-2012
Atlas samochodowy Polski z informacjami o indywidualnych projektach kluczowych

Atlas samochodowy Polski z informacjami o indywidualnych projektach kluczowych

Departament Programów Pomocowych  i Pomocy Technicznej wydał samochodowy atlas Polski oraz plany miast wojewódzkich promujący wybrane indywidualne projekty kluczowe.

więcej
03-09-2012

Rusza II edycja konkursu prasowego "Fundusze Europejskie – rejestruj zmiany"

Rusza II edycja konkursu na najlepsze artykuły prasy lokalnej i regionalnej poruszające tematykę wykorzystania unijnych dotacji.  Konkurs jest skierowany do dziennikarzy, redaktorów naczelnych, wydawców i współpracowników gazet lokalnych oraz gazet regionalnych.

więcej
23-05-2012
Gala wręczenia nagród w konkursach Polska Pięknieje i Eurolider 2012

Gala wręczenia nagród w konkursach Polska Pięknieje i Eurolider 2012

Ministerstwo Rozwoju Regionalnego po raz piąty wyróżniło najciekawsze projekty turystyczne, powstałe dzięki unijnemu dofinansowaniu. Nagrody z rąk minister rozwoju regionalnego Elżbiety Bieńkowskiej odebrali również Euroliderzy, czyli osoby, które z pomocą Funduszy Europejskich zmieniają otaczającą ich rzeczywistość. Poznajmy tegoroczne 7 cudów Funduszy Europejskich oraz Euroliderów 2012!

więcej
strona:12...2idź do:  


Portal współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Pomoc Techniczna
2013 © Ministerstwo Rozwoju

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna.
© Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej 2008-2019

NSS Unia Europejska